Web Application Tester - Košice

Lundegaard a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Od 900 EUR/mesiacPodľa dohody a skúseností; Základná zložka mzdy 900 - 1.200 EUR, osobné ohodnotenie 200 - 400 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsi komunikativní, precízný, trpezlivý a nechýbá ti zmysel pre detail? Pokud máš prax s testovaním webových aplikácií, rád analyzuješ a podieľaš sa na zvyšovaní kvality finálneho riešenia, ozvi sa! Hľadáme kolegu do testovacieho tímu na Slovensku – v Košiciach.

Čo ťa čaká a čo sa môžeš naučiť?

Budeš kontrolovať kvalitu vyvíjaných riešení, predovšetkým webových systémov, manuálne i automatizovane.
Ďalšími úlohami bude návrh, príprava a exekúcia testovacích scenárov.
Budeš vytvárať, spúšťať a vyhodnocovať automatizované testy pomocou interných nástrojov a nástrojov tretích strán.
S vývojármi budeš spolupracovať pri vyladení nových funkcií a produktov.
Pomôžeme ti stať sa špecialistom (pokiaľ nim už nie si), podporu máš zaistenú u seniorných kolegov.

A čo ponúkame?

Náš tím je zložený z profesionálov s dlhoročnou praxou, môžeš si s nimi vymieňať skúsenosti, pracovať s nimi na veľkých projektoch.
Flexibilnú formu spolupráce - možnosť i práce na part-time.
Okrem stabilného finančného ohodnotenia ponúkame možnosť podielu na úspechu firmy.
Ctíme agilnú kultúru a otvorenosť. Sľúbiť ti môžeme prácu v neformálnom, veľmi priateľskom prostredí, v tíme, kde majú všetci rovnaké slovo a každý dobrý nápad je vypočutý. Myslíš, že by sa hodilo zaviesť nový testovací nástroj? Budeš mať možnosť to presadiť!
Fandíme novým veciam a budeme ťa podporovať v rozvoji. Radi ťa vyšleme na konferenciu, školenie alebo workshop.
Máme radi IT hračky, taktiež sa k nim dostaneš.
Nájdeš tu partu pohodárov, ktorí sa radi stretávajú i vo svojom voľnom čase. Presvedč sa na instagram.com/zit.lunde alebo na facebook.com/lundegaard.
A tiež zaujímavé benefity, napr. 5 týždňov dovolenky pre všetkých, lekcie angličtiny, cvičenie jógy a ďalšie.

Zaujalo ťa to? Daj nám o sebe vedieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?

Praktické skúsenosti s testovaním (najmenej 2 roky), nezaobídeš sa bez znalosti pojmov a princípov testovania. (Máš certifikát z oblasti testovania, napr. ISTQB? Skvelé! Bude to pre teba výhoda).
Znalosť nástrojov a frameworkov na automatizované testovanie frontendu i backendu (Selenium, Katalon, SoapUI, Postman..).
Vynikajúce znalosti o tom, ako pracovať s aplikáciami balíka MS Office.
Základnú znalosť HTML, SQL a programovacích techník.
Anglický jazyk na pokročilej úrovni, máme aj zahraničných klientov.
Logické a analytické myslenie aj trpezlivosť a zmysel pre detail
Chuť učiť sa stále nové veci, kreativitu.
Ochotu občas vycestovať za klientom či kolegami do Prahy, samozrejme, keď to pandemická situácia dovolí :).

Sme Lundegaard. Staviame rozsiahle weby a portály pre top klientov (akými sú napr. Moneta, T-Mobile, 3M alebo Česká sporiteľňa), ktorým pomáhame budovať chytré digitálne riešenia prinášajúce úžitok nielen im samotným, ale aj ich užívateľom.
ID: 4054681  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac