Web Application Tester - Košice

Lundegaard a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax s testovaním webových aplikácií? Rád analyzuješ a podieľaš sa na zvyšovaní kvality finálneho riešenia? Hľadáme kolegu do testovacieho tímu na Slovensku – v Košiciach!

Čo ťa čaká a čo sa môžeš naučiť?

Budeš kontrolovať kvalitu vyvíjaných riešení, predovšetkým webových systémov.
Ďalšími úlohami bude návrh, tvorba a realizácia testovacích scenárov.
Budeš vytvárať, spúšťať a vyhodnocovať automatizované testy pomocou interných nástrojov a nástrojov tretích strán.
S vývojármi budeš spolupracovať pri vyladení nových funkcií a produktov.
Pomôžeme ti stať sa špecialistom (pokiaľ nim už nie si), podporu máš zaistenú u seniorných kolegov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Podľa dohody a skúseností; Základná zložka mzdy 900 - 1.200 EUR, osobné ohodnotenie 200 - 400 EUR.

A čo ponúkame?

Náš tím je zložený z profesionálov s dlhoročnou praxou, môžeš si s nimi vymieňať skúsenosti, pracovať s nimi na veľkých projektoch.
Flexibilnú formu spolupráce - možnosť i práce na part-time.
Okrem stabilného finančného ohodnotenia ponúkame možnosť podielu na úspechu firmy.
Ctíme agilnú kultúru a otvorenosť. Sľúbiť ti môžeme prácu v neformálnom, kamarádskom prostredí, v tíme, kde majú všetci rovnaké slovo a každý dobrý nápad je vypočutý. Myslíš, že by sa hodilo zaviesť nový testovací nástroj? Budeš mať možnosť to presadiť!
Fandíme novým veciam a budeme ťa podporovať v rozvoji. Radi ťa vyšleme na konferenciu, školenie alebo workshop.
Máme radi IT hračky, taktiež sa k nim dostaneš.
Nájdeš tu partu pohodárov, ktorí sa radi stretávajú i vo svojom voľnom čase. Presvedč sa na instagram.com/zit.lunde alebo na facebook.com/lundegaard
A v neposlednom rade na teba čaká mnoho ďalších benefitov, akými sú napríklad spoločné raňajky, dotovaná výuka angličtiny a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - základy
SQL - základy

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?

Veľmi dobré znalosti a praktické skúsenosti s testovaním (aspoň 2 roky praxe v odbore)
Znalosť pojmov a princípov testovania (certifikát z oblasti testovania, napr. ISTQB, výhodou)
Znalosť nástrojov a frameworkov na automatizované testovanie (Selenium, Katalon)
Výbornú znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
Základnú znalosť HTML, SQL a programovacích techník
Anglický jazyk na pokročilej úrovni
VŠ alebo SŠ vzdelanie
Schopnosť samostatnej práce a riadenia vlastného času, schopnosť dokončovať úlohy, zodpovednosť
Logické a analytické myslenie
Precíznosť, trpezlivosť, zmysel pre detail
Ochotu učiť sa stále nové veci, kreativitu
Komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
Ochotu občas vycestovať za klientom či kolegami do Prahy

Sme Lundegaard. Staviame rozsiahle weby a portály pre top klientov (akými sú napr. Moneta, T-Mobile, 3M alebo Česká sporiteľňa), ktorým pomáhame budovať chytré digitálne riešenia prinášajúce úžitok nielen im samotným, ale aj ich užívateľom.

Papírenská 180/1
16000 Praha 6 - Bubeneč
Česká republika

Kontakt

ID: 3491489   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Podľa dohody a skúseností; Základná zložka mzdy 900 - 1.200 EUR, osobné ohodnotenie 200 - 400 EUR.