Vodič-expedient ( s možnosťou ubytovania )

LUNA - PLOTY, s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tovaru, dokončovacie práce vo výrobe, balenie a paletovanie tovaru, nakládka rozvoz a vykládka tovaru po SR,AT, . Rozvoz vozidlami : Dodávka + prívesný vozík, MAN TGA +hydraulická ruka. Jedná sa o kumulovanú pozíciu.
Potrebné vodičské oprávnenie C,E, kvalifikačná karta vodiča, zdravotná spôsobilosť, psychotesty. Požadujeme ochotu vykonávať aj ťažšiu manuálnu prácu, príjemné vystupovanie, ochotu pracovať vo flexibilnom pracovnom čase, lojálnosť,zodpovednosť.

Zamestnanca na obsluhu hydr. ruky zaškolíme. Dôležité je aby bol uchádzač výborný vodič, aby mal prax vo vedení nákladného automobilu.
Ponúkame :
-práca v mladom kolektíve
-prácu na dobu neurčitú
-stravné lístky
-možnosť ubytovania vo firemnej ubytovni
-možnosť absolvovať rôzne školenia a semináre
-možnosť pracovať nadčas ohodnotený príplatkom nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

-možnosť kariérneho a platového rastu
-pracovný pomer na dobu neurčitú
-možnosť absolvovania rôznych školení a seminárov
-možnosť pracovať nadčas
-odmeny na základe osobného ohodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

C, E

-zodpovednosť
-ambicióznosť
-príjemné vystupovanie
-lojalita
-ochota vykonávať aj ťažšiu manuálnu prácu
-flexibilitu

Expandujúca Slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou betónových výrobkov, najmä okrasných betónových oplotení , prvkami záhradnej architektúry a iných okrasných produktov z betónu. Spoločnosť pôsobí najmä na Slovenskom, Rakúskom a Českom trhu. Viac info nájdete na : www.LUNAPLOTY.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNA-PLOTY, s.r.o
Malženice 271
919 29 Malženice

Kontakt

ID: 1840523   Dátum zverejnenia: 5.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou