Zvárač CO2

LUMITECH spol. s r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiaczákladná mzda 750Eur + prítomnostný bonus 60Eur + osobné hodnotenie 450Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zváranie CO2 podľa technickej dokumentácie
  • Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich
    ​správne nastavenie a používanie
  • Brúsenie a iné opracovanie zvarov, montáž hotových výrobkov

  • Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
  • Nástup priamo do kmeňového stavu, žiadna agentúra
  • Motivujúce finančné ohodnotenie - prítomnostný a výkonnostný bonus
  • Priateľské prostredie a kvalitné zaškolenie
  • Stravné lístky v hodnote 5,85Eur
  • Príspevok na dochádzku
  • Platené nadčasy, soboty +50%, nedeľa, sviatok +100%

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce je Kolárovo
Zamestnancom nezabezpečujeme dochádzanie do práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

  • Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • Manuálna zručnosť
  • Ochota a chuť pracovať
  • Samostatnosť

Lumitech s.r.o. má dlhú históriu vo výrobe halových a kancelárskych svietidiel. Boli sme založený v roku 2001 našou sesterskou rovnomennou firmou z Dánska. Naše kvalitné produkty pomáhajú rozžiariť a zároveň ušetriť na energiách tisíckam budov v Európe. Sme družná nadnárodná firma. Lumitech aktívne rastie ako aj v počte zamestnancov tak aj v počte produktov. Pevne veríme že aj Ty nám pomôžeš v tomto smere pokračovať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Antala
Tel.: +421357775870
E-mail: poslať životopis
ID: 4834472  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac