Prevádzkový manažér

Lumigreen, s.r.o.

Miesto práce
Hradská 535, 966 54 Tekovské Nemce
Termín nástupu
05-06/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZmluvný plat je závislý od dohody a je ovplyvnený atribútmi uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedanie za bezproblémový chod zverenej prevádzky v rámci podniku.
Zodpovedanie za celkový hospodársky výsledok prevádzky.
Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov.
Kontrolovanie stavu a uloženia zásob na sklade.
Kontrolovanie dodržiavania stanovených termínov.
Komunikovanie s klientmi a ostatnými členmi oddelení.
Získavanie spätnej väzby od klientov a jej tlmočenie dotknutým oddeleniam podniku.

Moderný dynamicky sa rozvíjajúci podnik.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 2 roky

Prevádzkovanie internetového obchodu s rastlinami a záhradným doplnkami. Výroba, pestovanie a predaj rastlín formou internetového obchodu.

Hradská 535
966 54 Tekovské Nemce
ID: 3903964  Dátum zverejnenia: 18.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac