Závlahár- realizátor závlahovej a čerpacej techniky

Lumigarden - Lukáš Iglarčík

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda sa odvýja od samostatnosti,skúseností a pracovného zaradenia. Po odpracovaní 180h/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu na pracovnú pozíciu realizátor závlah.
Náplňou práce sú realizácie automatických závlah, prevažne do rodinných záhrad. Pracovné zaradenie vychádza zo samostatnosti a skúseností uchádzača. Jedná sa o náročnú manuálnu prácu. Uchádzač bude členom realizačného tímu 2-3 pracovníkov. Zručnosť a samostatnosť sú podmienkou. Uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami a praxou, ale nieje to podmienkou.
Po zaučení, máte možnosť karierného postupu.

Výkonnostné prémiové ohodnotenie
Odborné školenia
Možnosť osobného rastu
Príspevok na stravovanie
Príspevky na dopravu
Dochádzkový bonus
Možnosť voľných víkendov alebo možnosti nadčasov
Zabezpečená práca aj v zimnom období

Svoj životopis spolu s motivačným listom v ktorom opýšete svoje najvýznamnejšie pracovné zaradenie a úspechy v ňom, posielajte na adresu [email protected]

Ďakujem všetkým záujemcom. Do výberového konania budú zaradení len vybraní uchádzači, ktorí poslali životopis. Budeme vás informovať.

Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, sadovníctvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Realizácie záhrad, alebo závlah

Počet rokov praxe

1

Hlavným predpokladom je zodpovednosť, samostatnosť a profesionalita. Uchádzač by mal byť manuálne zručný, so schopnosťami sa správne technicky rozhodovať a využívať nabrané skúsenosti v práci, samostatne ako aj v kolektíve. Ochota pracovať nadčas.
Iniciatívnosť je vítaná.
Hladme kolegu čo sa nebojí pustiť do najrôznejšej práce a vie si vždy poradiť..

Návrhy a realizácie okrasných a úžitkových záhrad.
Údržby záhrad, pravidelná starostlivosť.
Realizácie automatických závlahových systémov.
ID: 2893164  Dátum zverejnenia: 2.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac