Obchodný zástupca pre Banskobystrický kraj + časť Trenčianskeho kraja

LUMAX, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
700 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + provízia z predaja, ktorej horná hranica je neohraničená, určuje si ju OZ podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v teréne
- zodpovednosť za predaj tovaru v pridelenom regióne
- udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, získavanie nových klientov
- prezentácia a predaj tovaru, noviniek a sezónneho sortimentu
- reporting výsledkov
- aktívne sa zapája do aktivít chodu firmy

- práca v úspešnej spoločnosti
- dynamická práca s možnosťou sebarealizácie
- silná finančná motivácia
- odborné produktové školenia
- osobný automobil
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy na produkty

vopred ďakujeme všetkým záujemcom pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- zmysel a cit pre obchod
- proklientské vystupovanie
- skúsenosti a prax v oblasti obchodu sú vítané

Naše zariadenie v Senci prevádzkujeme od roku 2006.
Hlavnou myšlienkou je poskytovanie kvalitnej a efektívnej rehabilitácie u dospelých aj detí s prevažne problémami pohybového aparátu.
Rehabilitujeme pacientov aj po úrazoch, mozgových príhodách a pod.
Ponúkame Vám viaceré liečebné techniky a komplexnú starostlivosť vykonávanú individuálne pod vedením dipl. fyzioterapeutov.

Diplomovaná fyzioterapeutka Andrea Majerovská aj jej tím ponúka služby v oblasti individuálnej a športovej rehabilitácie, elektroliečby a masáží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3607875  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac