Manažér predaja

LUMARKT, s.r.o.

Miesto práce
Hutnícka, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac*Uvedená výška platu predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna úroveň základnej zložky platu závisí od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná starostlivosť o zverených zákazníkov v rámci celej SR
• Pravidelná komunikácia so zákazníkmi telefonicky aj emailom
• Osobné stretnutia u zákazníkov
• Zodpovednosť za predajné výsledky
• Podpora predaja
• Tvorba osobného predajného plánu a zodpovednosť za jeho plnenie
• Identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
• Aktívne prichádzať s novými návrhmi a riešeniami
• Sledovanie skladových zásob a spracovanie objednávok v spolupráci s nákupným oddelením

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých profil korešponduje s požiadavkami, ktoré očakávame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore predaja potravína je vítaná.

• Obchodné zručnosti sú podmienkou
• Zodpovednosť a komunikatívnosť
• Schopnosť samostatného rozhodovania
• Pozitívny a aktívny prístup
• Skúsenosti a kontakty v obchode sú výhodou

Spoločnosť LUMARKT vznikla v roku 1991 so sídlom v Košiciach. Orientujeme sa na import, export a distribúciu trvanlivých potravín. Naša spoločnosť dováža predovšetkým konzervované ryby, ovocie, zeleninu, olivy a olivový olej, mäso, cestoviny, víno i brandy. Zastupujeme mnohé významné značky ako napríklad FIGARO, PAT, ISKA, LOSOS a samozrejme vlastnú značku LUMARKT QUALITY.
Disponujeme vlastným skladovým areálom. Našimi dlhoročnými odberateľmi sú COOP Jednota, Metro, Tesco, Labaš, CBA, Billa, Kaufland, Lidl a ďalší.
Viac informácii sa dozviete na www.lumarkt.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4031471  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac