Stavbyvedúci

LUMA - SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 300 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vedenie stavieb
  • znalosť príslušnej dokumentácie k zverenej stavbe
  • odborná komunikácia s pracovníkmi na stavbe, so subdodávateľmi, s investorom
  • plánovanie, organizovanie, rozhodovanie, riadenie, koordinovanie a kontrolovanie stavebných prác
  • plnenie časových harmonogramov
  • ekonomické plánovanie a kontrolovanie vstupov a výstupov na pridelenej zákazke
  • kontrola kvality práce a dodržiavania štandardov BOZP
  • kontrola termínov
  • vedenie stavebného denníka
  • výkon funkcie stavbyvedúce v zmysle platnej legislatívy

  • firemný automobil, mobilný telefón, notebook, tablet
  • vzdelávanie, kurzy, odborné školenia
  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • podieľanie sa na úspešných projektoch
  • zľava na nákup stavebného materiálu
  • projekty po celom Slovensku
  • odmeny za úspešné ukončenie prideleného stavebného projektu

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte životopisy na e-mailovú adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: 0903 496 642. Uchádzačov vhodných na danú pozíciu budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - pozemné stavby

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci

Počet rokov praxe

4

  • vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
  • diskrétnosť, dodržiavanie etických princípov a lojalita
  • aktívne samoštúdium
  • organizačné schopnosti
  • základné právne a ekonomické povedomie
  • osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky - stavbyvedúci pre pozemné stavby
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • iniciatívny prístup a chuť vylepšovať procesy vo firme
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť riešiť krízové situácie a problémy

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom sektore. V našom tíme sa orientujeme na schopných, ambicióznych ľudí, ktorý vedie niesť zodpovednosť, sú pracovitý a iniciatívny.
ID: 4787567  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac