Obchodný zástupca

LUMA OBJEKT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
16.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 EUR + pohyblivá zložka (dohodnuté percentá z predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových zákazníkov
• prezentácia noviniek a produktov z aktuálneho sortimentu
• poskytovanie poradenstva
• cestovanie v regióne (3 - 4 dni v týždni)
• komunikácia s vedením firmy a pravidelný reporting

• základná mzda a motivujúca provízna zložka
• výhodná a flexibilná pracovná doba - väčšinou sa plánujú 3-4 dni v týždni
• preplácanie pohonných hmôt
• možnosť sebarealizácie

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš životopis emailom.

Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

• živnostenský list
• schopnosť samostatného obchodného rokovania s dosahovaním výsledkov
• vlastné motorové vozidlo
• práca s PC a internetom
• komunikatívnosť a vyjadrovacie schopnosti
• reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
• obchodné zručnosti
• znalosť regiónu
• pracovitosť, samostatnosť a lojalita k firme
• flexibilita, spoľahlivosť a zodpovednosť
• bezúhonnosť

Obchodná spoločnosť LUMA OBJEKT je na trhu viac ako 20 rokov. Od roku 2016 pôsobíme ako výhradný zástupca viacerých renomovaných značiek vonných a dekoratívnych sviečok pre oblasť Slovenska, Českej republiky, Maďarska a Poľska. Do nášho portfólia patria americké značky Kringle Candle, Milkhouse Candles a Paddywax, nemeké značky Engels Kerzen, Lillygarden Candle, Cup Candle a dánsky výrobca ester&erik.

Stará Prievozská 2
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Čizmaziová
Tel.: +421918768938
E-mail: poslať životopis
ID: 3463792   Dátum zverejnenia: 5.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 EUR + pohyblivá zložka (dohodnuté percentá z predaja)