Vodič MKD

LUKY TRANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Vinodol
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 EUR/mesiac + diéty 52 EUR/denne, pri živnosti 100eur na den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru vrámci EU najmä krajiny AT, D, Benelux, IT, letiskové prepravy. Časom nutný ADR preukaz (hradíme kurz), praca na turnusy 3+1, 4+1, 2+2 a podla dohody, možnosť robiť aj striedača 1+1.
Plachtové letiskové návesy s rolami v podlahe.

Nový vozový park, ťahače Scania R450, letecké návesy Kässbohrer mega aircargo. Pridelené vozidlo sa nemení a zostáva vodičovi.
Pravidelné odmeny od 50EUR. Nadštandartné ohodnotenie. Ponúkame vysoký základ a dennú diétu. Plat sa neodvíja od najazdených km. Platený je každý deň v plnej výške od nástupu.
Rozširovanie vozového parku.

Rozšírili sme vozový park a hľadáme spolahlivého vodiča. Vykonávame prepravy (aircargo,luftfracht) medzi letiskami. Prevažne Nemecko, Benelux a SK,CZ,AT. Ponúkame vysoké finančné ohodnotenie. Patríme medzi najlepšie platiace dopravne firmy na SK. neplatíme od KM!!! Vysoká zakladna mzda + dieta, pri živnosti 100eur na den. Platia sa všetky dni od nástupu do práce aj počas víkendov alebo aj keď auto stojí! Mesačný nájazd km len 10.000km. Minimálne nakládky z boku, gurtnovanie len výnimočne! 99% nakládky na rampách, pri leteckých paletách je vozidlo naložené/vyložene do 15min.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- karta vodiča
- schopnosť dohovoriť sa v krajinách EU
- serióznosť, spoľahlivosť, profesionalita
- dobré orientačné schopnosti, flexibilita
- dobrý zdravotný stav
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie

Dopravná spoločnosť, špedičná spoločnosť, letiskové zasielky

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Úzka ulica 45/32
951 06 Vinodol
ID: 3333088   Dátum zverejnenia: 4.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR/mesiac + diéty 52 EUR/denne, pri živnosti 100eur na den