Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič kamiónu

LUKRI, s.r.o.

Slovensko, Žilinský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 3 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od výkonu a skúseností vodiča (na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru na ťahači a návese alebo súprave po Európe ( ES, FR, DE, UK, SWE, NOR, GR atď..)
- nakladanie, vykladanie, zaisťovanie tovaru
- komunikácia s dispečerom

- práca na zánovných vozidlách značky Mercedes, Renault, Daf
- vlastné vozidlo
- servis vozidiel vždy zabezpečí firma
- diéty podľa odpracovaných hodín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dodržanie termínov nákladky, výkladky
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Autodoprava Lukri bola založená v roku 1995, terajším majiteľom spoločnosti pánom Ľuboslavom Kristelom.

Počas rokov našej pôsobnosti sme nadobudli množstvo dôležitých a užitočných skúseností, ktoré sa snažíme vnášať do každodennej práce a tým uspokojiť i tých najnáročnejších zákazníkov.

Orientujeme sa predovšetkým na medzinárodnú dopravu do susedných štátov, taktiež zámorských krajín, avšak vnútroštátna doprava efektívne dopĺňa pokrytie nášho pôsobenia.

Našou doménou je preprava do krajín Európy a zámoria. Samozrejmosťou však ostáva domestiková doprava v rámci Slovenskej republiky.

Počas rokov našej existencie sa nám podarilo poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti dopravy a špedície úspešne etablovať na domácej pôde so zahraničnou účasťou a stať sa tak hlavným spojnicovým bodom renomovaných firiem so zahraničím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4348797  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac