912 EUR

Laborant / administratívny pracovník

LUKRA Slovakia,s.r.o.

Miesto práce
Šaštín - Stráže
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
912 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizovať laboratórne práce, rozbor kvality pri príjme a výdaji poľnohospodárskych komodít a vyhodnocovať výstupy
• kontrolovať naskladnený a vyskladnený tovar
• reportovať a evidovať výsledky vykonaných rozborov a analýz do laboratórnej dokumentácie a následne do IS
• vytvárať databázu ukladateľov, jej správu a aktualizáciu
• tvorba tabuliek, analýz, prehľadov a správ spojených s činnosťou skladovania
• práca s IS , vedenie operatívno - technickej evidencie predmetu skladovania a obchodovania
• pripravovať a zasielať reporty o evidencii skladovania obchodným partnerom
• vykonávať administratívne práce súvisiace s prevádzkou
• vypisovať doklady pri vyskladňovaní tovaru
• dodržiavať zásady BOZP, PO
• vykonávať operatívne úlohy podľa zadania nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

912€ brutto,počas hlavnej sezóny možnosť vyššieho zárobku prostredníctvom odmien

• práca v stabilnej spoločnosti
• pitný režim
• počas hlavnej sezóny možnosť vyššieho zárobku prostredníctvom odmien
• stravné lístky

Životopis zašlite výlučne cez kontakt uvedený nižšie. Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nebudete zaradený do procesu výberového konania.
Všetkým sa chceme veľmi pekne poďakovať za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Z kapacitného hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú oslovení a pozvaní na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré znalosti MS Office – Word, Power Point, Excel, Outlook
• Dobré plánovacie a komunikačné schopnosti, zameranie na zákazníka
• Pozitívny a proaktívny prístup, schopnosť pracovať samostatne, dôraz na detaily a presnosť
• Schopnosť prioritizovať úlohy, zvládať stres
• Preukázaná schopnosť pracovať pri napätých termínoch s presnosťou a sebaistoto
• Schopnosť prevziať iniciatívu a byť poháňaný túžbou po neustálom zlepšovaní sa
• Predošlá skúsenosť s prácou v laboratóriu veľkou výhodou

Spoločnosť LUKRA Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2003. Ide o spoločnosť zameranú na obchodovanie s rastlinnými komoditami, poľnohospodárskymi produktami, surovým kravským mliekom, sušeným mliekom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUKRA Slovakia, s.r.o.
Mostová 2
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Kučerová
Tel.: +421918640132
E-mail: poslať životopis
ID: 3500742   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   912€ brutto,počas hlavnej sezóny možnosť vyššieho zárobku prostredníctvom odmien