Kuchár - odborný predajca

LUKNAR s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- EUR BTTO/m + telefón + bonus v % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* organizovanie odborných kuchárskych seminárov so živým varením
* predvádzanie a predaj varných technológií
* budete pravidelne kontaktovať a navštevovať zákazníkov
* poskytovať odborné poradenstvo vrátane školení koncových zákazníkov
* budete poskytovať kuchársku podporu a uplatňovať skúsenosti v predaji
* aktívne sa zapojíte do predajného procesu

Ponúkame:
* zaujímavú prácu
* Pracovný čas: pondelok - piatok
* perspektívu odborného rastu
* dobré zázemie a zdravé pracovné prostredie
* zodpovedajúce ohodnotenie

V prípade záujmu zasielajte písomné ponuky so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu: [email protected].
Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len uchádzačom, ktorí vyhovujú kritériam a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

3

* prax v odbore min. 3 roky
* aktívny prístup, samostatnosť a zodpovednosť
* komunikatívne zručnosti
* ochotu často cestovať a časovú flexibilitu
* cudzí jazyk výhodou! (anglicky, nemecky)

Sme dynamickou a inovatívnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu takmer dve desaťročia v oblasti dodávok gastronomickej technológie. Sme predajcom špičkovej technológie pre profesionálne varenie, jej spolutvorcom a poskytovateľom odborných služieb pre rôzne potreby našich zákazníkov, vrátane kuchárskej a servisnej podpory.
Našim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenia na kľúč:
- odborné kuchárske konzultácie pri tvorbe projektov celých kuchýň ale aj pri výbere jednotlivej technológie.
- pripravujeme dispozičné riešenia celých gastronomických prevádzok
- komplexne zabezpečujeme stavebnú pripravenosť
- komplexne zabezpečujeme dodávky gastronomických technológií
- poskytujeme odborný záručný a po záručný servis špecializovaným tímom vlastných technikov
- poskytujeme odborný kuchársky servis, kuchárske poradenstvo a školenia personálu na používanie technológií v praxi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 733986  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- EUR BTTO/m + telefón + bonus v % z obratu