Odborný predajca - starostlivosť o zákazníka

LUKNAR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohovoru s vybraným uchádzačom
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy bude viazaná na predaj a môže byť dvoj až troj-násobok fixného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Predaj servisných služieb a produktov
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu
- Komunikácia so zákazníkmi a ich osobné návštevy
- Komunikácia s dodávateľmi
- Príprava cenových ponúk
- Objednávanie tovaru
- Podpora a školenie pre zákazníkov
- Reporting

- veľmi atraktívne bonusové ohodnotenie
- stabilné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- služobné auto
- mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, obchod, predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s priamym predajom výhodou
Stručná a efektívna komunikácia slovom aj písmom
Zodpovednosť za dosahovanie určených cieľov
Schopnosť zvládať rôznorodé úlohy a zadania
Skúsenosť z gastronómie výhodou (nie podmienkou)
Možnosť cestovať
Zodpovednosť a precíznosť
Technické myslenie
Vzťah k novým technológiám
Schopnosť empatie so zákazníkom
Pozitívne myslenie
Ochota učiť sa nové veci
Schopnosť pracovať v tíme
Samostatnosť

Sme dynamickou a inovatívnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu takmer dve desaťročia v oblasti dodávok gastronomickej technológie. Sme predajcom špičkovej technológie pre profesionálne varenie, jej spolutvorcom a poskytovateľom odborných služieb pre rôzne potreby našich zákazníkov, vrátane kuchárskej a servisnej podpory.
Našim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenia na kľúč:
- odborné kuchárske konzultácie pri tvorbe projektov celých kuchýň ale aj pri výbere jednotlivej technológie.
- pripravujeme dispozičné riešenia celých gastronomických prevádzok
- komplexne zabezpečujeme stavebnú pripravenosť
- komplexne zabezpečujeme dodávky gastronomických technológií
- poskytujeme odborný záručný a po záručný servis špecializovaným tímom vlastných technikov
- poskytujeme odborný kuchársky servis, kuchárske poradenstvo a školenia personálu na používanie technológií v praxi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3740251  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac