Reagujte bez životopisu

Elektromontér/elektrikár, mechanik priemyselných inštalácií (Bratislava)

Lukáš VANKO -VOLTAMAN

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.08.2022, alebo podľa dohody
12 - 13 EUR/hod.+ v prípade potreby, pomoc so zabezpečením ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážení uchádzači,

Hľadáme elektrikárov a mechanikov na inštalácie v priemyselných objektoch v Bratislave.

základná náplň práce u elektrikárov:
- priemyslená elektrikárska činnosť,
- všeobecné elektroinštalačné práce,
- v prípade vašej znalosti inštalácia a vykáblovávanie rozvádzačov,
- základné zámočnícke práce.

základná náplň práce u mechanikov:
- inštalácia káblových žľabov,
- osádzanie rozvádzačov,
- pomocné praće pod dohľadom elektrikára, pri inštalácii kabeláže,

ponúkané podmienky:
elektrikári a mechanici:
- 12-13€/hod.,

- 60h/týždeň, alebo podľa dohody, (turnusovo a pod)
- dlhodobá zákazka,
- pravidelné platby,
- osobitný prístup.

v prípade Vašeho vážneho záujmu, nás neváhajte kontatktovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. Radi Vám poskytneme detailné informácie o danej pozícii. V prípade že ste dvojica, alebo skupina, pripíšte to do e-mailu, alebo nás informujte telefonicky. Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku. Nie sme personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- kvalifikovaný a profesionálny prístup
- dobrá organizácia a vysoká kvalita prác
- zodpovedný prístup
- rozsiahle znalosti a skúsenosti v obore
- mechanické a zámočnícke zručnosti
- fexibilita a ochota pracovať

Spoločnosť Lukáš VANKO - VOLTAMAN, sa sformovala do súčasnej podoby v roku 2013.
Vzniku samotnej spoločnosti, predchádzali aktivity zakladateľa a jadro živnostníkov, pracujúcich pre VOLTAMAN, v mnohých oblastiach elektroinštalačných prác, od stavebnej elektrikárskej činnosti, kompletných elektroinštalácii priemyselných hál, inštaláciu optických a metalických, či LAN sietí až po automatizované logistické systémy a mnoho dalších.
Od svojho vzniku sa venujeme hlavne kompletným silnoprúdovým a slaboprúdovým a elektrických inštaláciam.
ID: 4069872  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.