Obchodník v médiach - manažér www.kulturavmeste.sk

Lukáš Kočnar PRO-FACTOR

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponúkame zaujímavú prácu v spolupráci s divadlami, kinami a DK v regióne
- predaj mediálneho priestoru v kultúre (programové plagáty, premietanie prezentácie v kinách, celoslovenský portál)
- vedenie obchodných rokovaní
- starostlivosť o existujúcich klientov
- akvizícia a oslovovanie nových zákazníkov

- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- služobný automobil aj na súkromné účely,
- práca vo svojom regióne
- home office, 50% práce z domova
- benefity, kariérny rast a podpora firmy

Profesijný životopis s kontaktnými informáciami zasielajte na adresu: [email protected].

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- obchodný duch
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
- empatia a orientácia na zákazníka

Vhodné pre ambiciózne ženy s rodinami, a aj pre mužov so záujmom o vyšší príjem

Medzinárodná reklamná firma pôsobiaca 27 rokov v oblasti kultúry.
www.kulturavmeste.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3571311  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2500 EUR