Reagujte bez životopisu

Montážnik USA

LUKA-MONT, s.r.o.

Miesto práce
Chattanooga, Tennessee, Spojené štáty americké
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
23.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne a demontážne práce v halách v automobilke VW Chattanooga, montáž oceľových konštrukcií - treba prax!!
štát Tennessee, USA. Nejedná sa o prácu na linke za pásom! Rôzne montážne práce na pokyn nadriadeného, demontáž dopravníkov, atď...
anglický / nemecký jazyk taktiež veľkou výhodou, nutné aspoň základy.

Termín 7.11.2021 až 9.1.2022

Cena 20€ / hodinu. Ak sa osvedčíte, vieme spolu rátať aj do budúceho roku pre ďalšie projekty v USA.

Nutnosť - platný pas, práca iba na živnosť.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Letenky, ubytovanie, prenájom auta na mieste, všetka potrebná dokumentácia zabezpečená z našej strany.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať Váš životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zámočník, zvárač, montér, mechanik, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Kandidát by mal byť zodpovedný, spoľahlivý a najmä pracovitý.

Už od roku 2003 sa zaoberáme výrobou oceľových konštrukcií a ich následnou montážou po celej EU, USA. Pôsobíme najmä v automobilovom sektore (VW, AUDI, BMW) a zabezpečujeme v ňom pracovnú silu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4183178  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.