Recepčná

LUKA & BRAMER GROUP a.s.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 050 EUR/mesiac850€ brutto + variabilná zložka v zmysle výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlej a odoslanej pošty
- prvotný telefonický a osobný kontakt s návštevami
- administratívne a organizačné práce podľa požiadaviek
- prijímanie návštev, hostiteľské povinnosti
- spolupráca s ďalšími oddeleniami
- preberanie a následné odovzdanie odkazov

• 3 dni plateného voľna ročne navyše
• poukážky Darčeky - 6x ročne
• príspevok na dopravu do zamestnania
• príspevky na šport a fitnes alebo starostlivosť o telo a vizáž
• príspevok na jazykový kurz podľa vlastného výberu
• iné finančné benefity

Informácie o výberovom konaní

Foto nutné!
Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti. Zaslané životopisy sa nevracajú a budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti na pozícii "recepčná" s administratívnym zameraním a prax v hoteliérstve, resp. hostesing-u výhodou
strojopis
príjemné vystupovanie

Akciová spoločnosť je holdingom s kapitálovou účasťou vo viacerých oblastiach slovenského hospodárstva. Holding si vytvoril stabilitu a vlastné finančné zázemie najmä vďaka schopnosti rýchlo reagovať na požiadavky meniaceho sa trhu, dobrom rozložení portfólia svojich aktivít.
· Finančné služby v oblasti úverového financovania
· Finančné služby v oblasti spotrebiteľských úverov a splátkového predaja
· Investičná výstavba a reality
· Energetika, strojárska výroba a ekologické spracovanie odpadov
ID: 4169262  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac