Reagujte bez životopisu

Customer Success Manager / Account manager - Poľština C2

Luigi's Box, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november - december 2022
1 800 - 2 500 EUR/mesiac- odmena pre kontraktora 1800€ - 2500€, v závislosti od skúseností + provízie 200-500€ - mzda pre TPP 1350€ - 1850€, v závislosti od skúseností + provízie 200-500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Luigi's Box, trendová Saas firma, slovenská inovatívna spoločnosť, konkurencieschopný vyhľadávací nástroj najmä v sektore e-commerce.

Hľadáme kolegu s analytickým myslením a pro zákazníckym prístupom, ktorý bude pracovať s našimi klientmi, e-commerce firmami v Poľsku a pomáhať im rásť.

- je to pozícia pre zákazníkov na poľskom trhu.
- REMOTE.

CUSTOMER SUCCESS MANAGER /ACCOUNT MANAGER

Ako Customer Success Manager budeš pracovať s našimi klientmi – e-commerce firmami a pomáhať im rásť.

Prečo je táto pozícia dôležitá:

- budeš zodpovedný za retenciu a zvýšenie spokojnosti zákazníkov, spolu s nimi vyhodnocovať ako využívajú náš produkt a radiť im, ako ho využiť na maximum na dosiahnutie svojich cieľov; budeš zodpovedný za upselling existujúcim klientom

Bežné úlohy na pozícii:

- budeš pripravovať vyhodnotenia A/B testov v Google Analytics a následne vysvetľovať zistenia klientom
- budeš jasne komunikovať výhody nášho produktu
- budeš hľadať možnosti, ako u zákazníka zefektívniť používanie Searchu, Recommendru a iných našich služieb
- budeš nachádzať nové možnosti uplatnenia Analytiky, Searchu či Recommendra v e-commerce prostredí (napríklad prepojenia s inými riešeniami)
- budeš zabezpečovať podporu pri udržaní a raste tržieb na existujúcich klientoch (upsell, cross-sell)
- budeš spolupracovať s technickým tímom v prípade nejasností v dátach
- budeš štandardizovať automatizovaný spôsob vyhodnotenia potrieb klienta

Práca v Luigi's Box je práca v rýchlo rastúcom start-upe a obchodnom prostredí. Je pre teba príležitosťou spolupracovať s najväčšími e-commerce klientmi v Poľsku. Možnosť definovať svoju rolu v rámci firmy.

Miesto práce, nástup, odmena

- full-time
- remote z Poľska
- remote zo Slovenska
- alebo aj hybrid (kancelária je v Bratislave, Vysoká 34)
- nástup september 2022, alebo podľa dohody
- mzda pre TPP 1350€ - 1850€, v závislosti od skúseností + provízie 200-500€
- odmena pre kontraktora 1800€ - 2500€, v závislosti od skúseností + provízie 200-500€

Čo očakávame

- znalosť vyhodnocovania A/B testov v Google Analytics
- príprava prehľadných reportov
- práca so segmentami a e-commerce metrikami v Google Analytics
- Excel / Googlesheet - pokročilý (pivotky, lookups, sumif, etc.)
- 2-5 rokov skúseností s prácou s klientmi v oblasti SaaS-u, softvéru, technických riešení
- orientácia na detail
- zručnosť pri budovaní vzťahov a udržiavanie vysokej úrovne zákazníckych služieb
- vynikajúce písomné a verbálne komunikačné schopnosti, vrátane kvalitných prezentačných zručností
- zručnosť v podpore klientov a ich neustálom zlepšovaní využívania Luigi’s Box aplikácie
- porozumenie klientskym požiadavkám
- pozitívny prístup k zákazníckej spokojnosti a predaju

Nutné jazykové znalosti, prosím neprehliadnite:

- poľský jazyk (native, C1-C2)
- kvalitná angličtina (aktívna už teraz, nie po refreshi, cca B2)
- iný jazyk, napríklad nemčina - je veľkou výhodou

O Luigi’s Box:

Luigi's Box je balík nástrojov v obslati e-commerce, ktorý zvyšuje predaj a konverzie tým, že poskytuje návštevníkom e-shopov najlepšiu možnú zákaznícku skúsenosť. Vyhľadávanie, odporúčanie produktov a analytika, ktorá dáva klintovi úplnú kontrolu nad dátami pre spoľahlivejšie obchodné rozhodnutia.

Spoločnosť založil v roku 2016 tím vysokokvalifikovaných nadšencov. Okrem vyhľadávania a analytiky využívame umelú inteligenciu, autocomplete, recommender a pracujeme na desiatkach ďalších funkcií, ktoré sú súčasťou nástroja Luigi's Box.

Neustále rastieme a nastavujeme vysoký štandard pre online biznis našich približne 1000 zákazníkov, ako napríklad O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex a mnoho ďalších zvučných mien.

Prečo sa pridať k Luigi’s Box:

- Možnosť definovať rolu a procesy. V prípade vynikajúcich výsledkov a preukázaných zdatností, je možné kariérne rásť - komerčný alebo technický smer.
- byť súčasťou rýchlo rastúcej firmy v trendy SaaS segmente
- práca s top e-commerce accountami, najmä v Poľsku
- práca s najlepšie hodnoteným produktom v rámci svojho segment (E-commerce Search) v Európe (G2)

- Luigi’s Box je startup s funkčným produktom a platiacimi zákazníkmi, čo pre teba znamená prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá tu bude dlhodobo
- Budeš pracovať na zmysluplných úlohách s vysokým dosahom.
- Sales je jedna z najvďačnejších kariér - výsledky, vzťahy so zákazníkmi, príchuť hry a ambícií, plníš si svoje aj firemné sny
- Získaš mentoring a zdieľanie skúseností od profesionálnych kolegov

Maličkosti, na ktorých záleží:

- strašne veľká úspešnosť pri žiadosti o dovolenku, aj pre kontraktora
- mesačné all-hands meetingy s firemnými raňajkami, kde sa dozvieš, na čom vo firme robíme
- teambuildingy a off-site aktivity, event pre nás i zákazníkov (môže sa konať aj v Prahe)
- možnosť výberu technológie (Mac, Win) a budget na hardware aj pre kontraktorov
- ty prinášaš výsledky a si spoľahlivý – my na oplátku rešpektujeme, ak si niekedy potrebuješ niečo vybaviť alebo ísť vyzdvihnúť deti
- hradíme 75% nákladov na jazykové kurzy
- štvrtkové online small talk meetingy s remote kolegami
- záleží nám na rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom

Ak by si bol/a napokon v kancelárii v Bratislave:

- pri práci z kancelárie – parkovanie v centre mesta pre autá aj bajky
- volejbalové pondelky
- príspevok na speciality kávu v 2 blízkych kaviarňach
- masér a fyzioterapeut priamo v kancelárii
- snacky a maškrty v office (ovocie sa nejak neosvedčilo) & strešná terasa

Informácie o výberovom konaní

Daj o sebe vedieť!

- pošli CV alebo vyplnený LinkedIn profil na [email protected]

- súčasťou náboru je aj praktické zadanie v Google Analytics - ne usíš byť macher, chceme vidieť ako vieš čítať dáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Spreadsheet - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Luigi’s Box je slovenský startup, ktorý poskytuje e-shopom inteligentné vyhľadávanie a odporúčanie produktov. Na trhu sme od roku 2016 a máme cez 3000 klientov, napríklad Alza, Benu, O2, Acer, Under Armour, Orsay, KiK. Pôsobíme v európskych krajinách, neustále rastieme, náš tím má dnes takmer 90 členov operujúcich z 8 krajín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4415075  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac