Hľadá sa šikovný CRM Developer ! Mzda od 3 500 a možnosť FULL REMOTE !

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
home office, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 5 000 EUR/mesiac3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Miesto práce: rôzna možnosť – home office alebo Košice
* Klient: Medzinárodná IT spoločnosť
* Druh prac. pomeru: Pracovná zmluva alebo živnosť
* Hlavná zodpovednosť:
* - spracuje a píše „čistý“, dobre navrhnutý kód, vypracujte podrobné špecifikácie a komplet dokumentáciu,
* - návrh funkcionality, vývoj a jej integrácia do existujúceho systému,
* - riešenie problémov, testovanie a údržba základného softvéru a databáz produktu, aby sa zabezpečila silná optimalizácia a funkčnosť, prispieť vo všetkých fázach životného cyklu vývoja CRM,
* - v prípade potreby vyvinúť a nasadiť nové funkcie na uľahčenie súvisiacich postupov a nástrojov,
* - analyzujte údaje a procesy, s cieľom určiť najlepší postup pri implementácii riešení CRM,
* Požiadavky:
* - znalosť jazyka SQL, znalosť databázových štruktúr (tabuľky, indexy, dátové typy ...),
* - predchádzajúce skúsenosti s databázami Oracle výhodou,
* - skúsenosti s back-end vývojom (Java, C#, PHP, JavaScript, atď...),
* - skúsenosti s vývojom back-end/front-end JavaScriptu, výhodou je znalosť Reactu, Vaadin,
* - prax a skúsenosti s analyzovaním požiadaviek a vízií zákazníkov a na základe nich vytváraním návrhov implementácie, schopnosť analyzovať a riešiť problémy,
* - schopnosť pracovať samostatne, ale súčasne byť aj tímový hráč,

* Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností
* Rôzne zamestnanecké výhody a benefity – budú prezentované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Kozáček
Tel.: +421908997135
E-mail: poslať životopis