Plánovač výroby / Production planner

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiacOd 1.800 eur fix mesačne + odmena (Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Náplň práce:
* - vyvážené plánovanie jednotlivých výrobných liniek so zameraním sa na optimalizáciu vyťaženia výrobných liniek so súčasným zreteľom na štandardnú a špeciálnu výrobu,
* - príprava a dodržiavanie harmonogramu výroby, stanovenie priorít objednávok a splnenie požiadaviek business plánu, podieľanie sa na projektoch zefektívňujúcich proces výroby,
* - zodpovedá za včasné a termínovo správne spracovanie zákaziek (Spracovanie v ERP Systéme) za súčasného dodržania dohôd so zákazníkmi a optimálneho výrobného času,
* - kontaktná osoba pre komunikáciu s výrobnou zložkou firmy (Vedúci výroby a Vedúci tímov) o plánovaní v rámci najbližších týždňov, ako aj výhľady v rámci plánovania na dlhšie obdobie,
* - veľká komunikácia naprieč celou firmou a ostatnými oddeleniami.

* Priestor dohodnúť si atraktívne platové podmienky individuálne podľa skúseností
* Rôzne zamestnanecké výhody a benefity – budú prezentované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Profil:
* - Podmienka stredná škola ( technického smeru je ideálne),
* - Nutnosť praxe min. 1 rok ako plánovač výroby resp podobná pozícia,
* - Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť,
* - Podmienka – anglický jazyk ( min B1),
* - Znalosť PC (znalosť MS Word a Excel),
* - aktívna znalosť ERP - výhodou

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Kozáček
Tel.: +421908997135
E-mail: poslať životopis