Hľadáme zodpovedného Technika TELCO zariadení pre KE a BB kraj

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Od 1 550 EUR/mesiac1000 - 2100€/btt - finálna výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude efektívna obsluha a údržba rôznych telekomunikačných vysielačov. Oceňujeme odvahu a entuziazmus pri práci v teréne, preto veríme, že máš rád cestovanie. Spolu s kolegami budeš chodiť na výjazdy, kde môžeš využiť Tvoju šikovnosť pri riešení technických výziev.
* Medzi typické úlohy Technika TELCO zariadení patria:
* - Inštalácie, servis a údržba anténnych systémov pre základňové stanice mobilných operátorov,
* - Inštalácie, servis a údržba rádioreleových spojov v licencovaných pásmach pre základňové stanice operátorov,
* - Montáž oceľových konštrukcii pre anténne systémy,
* - Inštalácia, servis a údržba elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov a prístupových systémov,
* - Inštalácia slaboprúdových rozvodov a štruktúrovanej kabeláže,
* - Inštalácia distribučných zariadení v IP sieťach – routre, switche, prevodníky,
* - Inštalácia, opravy a údržba elektrotechnických zariadení,
* - Inštalácia elektrických a technologických rozvádzačov,
* - Inštalácia, servis a údržba pre kontrolný systém výberu mýta na celom Slovenku,
* - Inštalácia, servis a údržba klimatizačných zariadení.

* Skúsení kolegovia, ktorí sa s Tebou podelia o radu,
* Ak máš záujem rozvíjať sa prostredníctvom školení či certifikácie, máš plnú podporu,
* Notebook a telefón aj na súkromné účely, podľa levelu seniority navyše služobné auto,
* Príspevok do 3.piliera DDS s príspevkom zamestnávateľa až do výšky 6%,
* Odmenu za odporučenie nového zamestnanca,
* Koncoročné odmeny,
* Zaujímavé tímové akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* Vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo telekomunikácií,
* Prax na pozícii technika a skúsenosti so servisnými, opravárenskými a údržbárskymi činnosťami - výhodou,
* Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009Z. z. - §21 Elektrotechnik, príp. §22, 23, 24 - výhodou,
* Osvedčenie pre práce vo výškach, práce na vysokozdvižnej plošine, revízie oceľových konštrukcií, školenie viazača bremien - výhodou,
* Absolvované školenie pre inštaláciu, servis a údržbu technológie rádioreleových spojov Ericsson, NEC, Nokia 5G, Cisco – výhodou,
* Odborná spôsobilosť na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa platnej legislatívy, skúsenosť s prácou v programe AutoCAD, Eplan, príp. podobnom programe - výhodou,
* Vodičské oprávnenie pre skupinu B, BE a B96,
* Anglický jazyk – B1,
* Microsoft Outlook - pokročilý,
* Microsoft Word, Microsoft Excel, Cisco Webex - mierne pokročilý,
* Oceníme tiež, keď sa vyznáš v elektrotechnických schémach, si dôsledný pri montáži a zaujímaš sa o trendy v technickej oblasti.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov