Reagujte bez životopisu

Managing Director/ General Manager pre výrobnú elektrotechnickú spoločnosť

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
By Agreement
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 000 EUR/mesiacOd 7000 € brutto, manažérsky balík bude prezentovaný vybraným kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Ako Managing Director budete zodpovedný za dohľad nad všetkými aspektmi nášho podnikania v oblasti EMS, vrátane strategického plánovania, prevádzkového/operačného a výrobného riadenia spoločnosti a vedenia tímu. Vhodný kandidát by mal mať silné zázemie v odvetví elektrotechnickej výroby (EMS ) spolu s preukázateľnými skúsenosťami vo výkonnom manažmente.
* Hlavné zodpovednosti:
* · Vypracovať a implementovať strategické plány na zvýšenie ziskovosti spoločnosti, prípadne rozšírenie extistujúcich trhov
* · Poskytovať silné vedenie a smerovanie všetkým oddeleniam, podporovať spoluprácu a inovatívne pracovné prostredie.
* · Zabezpečiť efektivitu v rámci výroby, kontroly kvality a riadenia dodávateľského reťazca.
* · Monitorovať trendy v danom odvetví, monitorovať konkurenciu a podľa potreby sa podieľať na úprave obchodnej stratégie.
* · Vytvoriť a udržiavať silné vzťahy s kľúčovými zainteresovanými stranami vrátane zákazníkov, dodávateľov a priemyselných partnerov.
* · Riadiť finančnú výkonnosť a rozpočtovanie s cieľom zabezpečiť finančné zdravie a udržateľnosť spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

* Vysokoškolské vzdelanie -Elektronické vzdelanie je preferované, prípadne Ekonomické
* Minimálne 10 rokov skúseností v odvetví EMS, s minimálne 5 rokmi vo vrcholovom manažmente
* Reálne znalosti a skúsenosti s riadením výrobnej spoločnosti
* Hlboké znalosti z oblasti dynamiky trhu a potrieb zákazníkov.
* Silné vodcovské schopnosti so schopnosťou inšpirovať a motivovať tímy k dosiahnutiu spoločných cieľov.
* Vynikajúce komunikačné a medziľudské zručnosti so schopnosťou budovať silné vzťahy s internými a externými zainteresovanými stranami.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4700651  Dátum zverejnenia: 8.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7 000 EUR/mesiac