Technológ - trieskové obrábanie

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
1 500 EUR/mesiac1200 - 1700 btto Euro Fix - výška fix závisí od skúseností 13 plat + Prítomnostný bonus + Príspevok na dochádzanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* · tvorba kusovníkov a výrobných postupov pre jednotlivé komponenty na základe technických výkresov a objednávok
* · evidencia a nastavenie v informačnom systéme - nové položky, postupy a kusovníky
* · udržiavanie údajov v informačnom systéme podľa najnovších kusovníkov alebo zmien procesov
* · príprava a úpravy výrobných príkazov podľa výrobných plánov
* · zodpovednosť za kompletnú prípravu podkladov k výrobnému príkazu
* (správnosť výkresu, správny materiál)
* · rozvoj výrobných procesov aplikovaním procesných a
* produktových znalostí do obrábania, montáže, kontrolných operácií a kusovníkov
* · práca v informačnom systéme Oracle, zodpovednosť za údaje
* práca v tíme, spolupráca s internými a externými zákazníkmi

* · práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* · možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
* · moderné, kultúrne pracovné prostredie
* · nadštandardný sociálny program (dochádzkový bonus, vianočný bonus-13.plat, stravovanie za 1,00€, nápoje na pracovisku, príspevok na dopravu, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná, wellness poukážka a mnohé ďaľšie)
* · pravidelné prehodnocovanie mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná strojárska výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* · SŠ alebo VŠ strojárstvo
* · Anglický jazyk – pokročilá úroveň B2
* · Skúsenosti minimálne 3 roky ako Technológ / Procesný inžinier / Výrobný inžinier
* · dobrá znalosť technologických postupov a výrobných technológií v strojárskej výrobe (najmä trieskové obrábanie)
* · skúsenosti s produktovým mixom a s nízkym objemom (nie sériová výroba)
* · čítanie výkresovej dokumentácie
* · tímová spolupráca pri riešení problémov
* · analytické myslenie, projektové znalosti, samostatnosť
* · skúsenosti s Oracle alebo ekvivalentným ERP systémom

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov