Reagujte bez životopisu

Mobile developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
2 500 EUR/mesiac€ 2500 - €4000 v závislosti od skúsenosti a úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Do nášho tímu hľadáme šikovného junior/medior vývojára mobilných aplikácií (ideálne so skúsenosťou z ich automatického testovania) pre naše nové projekty.
* Či si tester so skúsenosťami s návrhom a vykonávaním automatického testovania, ktorý by sa chcel posunúť k vývoju mobilných apiek, alebo si naopak junior mobilný vývojár, ktorý mieri k väčším a robustnejším aplikáciám a pokrytiu väčšej časti vývojového cyklu vrátane automatického testovania, tak by sme radi dali reč…

- freelance s možnosťou pracovať na full time alebo part time
- Práca na nových a zmysluplných projektoch v oblasti Health care
- Flat organizačná štruktúra - zodpovednosť namiesto hierarchie, sloboda namiesto stravných lístkov
- Priateľská neformálna atmosféra skvelého tímu a malej spoločnosti
- Kolegovia - špecialisti, ktorí sú pripravení pomôcť, zdieľať a inšpirovať k rastu
- Zdokonaľovanie svojich schopností a znalostí prostredníctvom sústavného vzdelávania
- Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

* Our client is "hi-tech" software development company delivering exceptionally smart applications to innovative enterprises & ingenious start-ups. They are software engineering shop with excellent expertise in enterprise software development and solid background in AI research. They are long-term technology partner for startups and innovative enterprises in the US and across the EU.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Must have :
* Android Development, iOS development, Automated Software Testing, Python, Testing
* Good to have :
* .NET, Node.js, Java, Android
* Technológie používané na pozícií :
* Confluence, ElasticSearch, G Suite, Git, Java, JavaScript, JIRA, Oracle, PostgreSQL, Python, React JS, Spring, AWS (Amazon Web Services)

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov