Reagujte bez životopisu

Špecialista na galvanické pokovanie / Procesný inžinier

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
1 500 EUR/mesiac1500-3000€ v závislosti od skúsenosti kandidáta + rôzne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Analýza výrobného procesu a jeho neustále zlepšovanie galvanických liniek
* Zodpovednosť za prevádzku galvanických liniek, procesu pokovania a čistiareň odpadových vôd
* Plánovanie procesov výroby, úspory nákladov vo výrobe
* Vytváranie výrobnej dokumentácie, pracovných postupov, inštrukcií, školenia zamestnancov
* Definovanie potrieb na personálne, materiálove vybavenie pre projekty
* Dohľad nad technologickým postupom výroby

* 13. a 14. plat

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Skúsenosti s procesom galvanického pokovania a obsluhou galvanických liniek
* Nutná znalosť systémov kvality a SPC
* Anglický jazyk na úrovni B2
* Znalosť predpisov týkajúcich sa HSE v súvislosti s galvanickým pokovaním je podmienkou

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov