Full Stack Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 000 EUR/mesiacod 3000 €/brutto - horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Do tímu (cca 3-4 ľudí) hľadáme vývojára, pre ktorého je programovanie nielen prácou
* ale aj zábavou.
* Pracovať budeš na vývoji (od návrhu až po nasadenie) nových webových aplikácií (nie
* prezentačných webov) a údržbe už existujúcich riešení pre interných aj externých
* zákazníkov. V priateľskom kolektíve a neformálnom prostredí budeš mať priestor na
* vyjadrenie a presadenie svojho názoru.
* Kódiť budeš primárne v PHP a Javascripte. Keď budeš mať záujem, dostaneš sa aj k
* databázam a GoLang. Na verzovanie sa používa Git, code review, CI a CD sa robí v Gitlab
* a práca sa trackuje v Redmine.
* Technológie, ktoré budeš pri vývoji používať:
*  PHP (PhalconPHP)
*  Javascript (Angular)
*  HTML5 a CSS3
*  Git
*  SQL (PostgreSql, Redis)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* Očakávame od teba:
*  znalosti a praktické skúsenosti s PHP, Javascript
*  znalosť OOP
*  skúsenosť s frameworkom (napr. Angular, React,... Laravel, Phalcon,...)
*  anglický jazyk aspoň na technickej úrovni
*  schopnosť odprezentovať a obhájiť si svoj názor
*  analytické myslenie
*  kreatívny prístup pri riešení problémov
*  chuť učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa
*  zodpovednosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov