Mzdový účtovník- fakturant

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Lučenec
850 EUR/mesiac850 € btt + variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe do výšky 250,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* 1. Personálna a mzdová agenda
* * spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov
* * kompletné spracovanie mzdovej agendy ( cca 40 zamestnancov - nevýrobná spoločnosť, jednozmenná prevádzka)
* * zabezpečenie a vykonávanie odvodov do poisťovní za zamestnanca a zamestnávateľa
* * spracovanie dane zo závislej činnosti
* * komunikácia s príslušnými úradmi ( Daňový úrad, Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne)
* * spracovanie ročných zúčtovaní dane
* * vystavovanie potvrdení, a iných dokumentov súvisiacich so mzdovou agendou
* * archivácia všetkých dokladov zo spracovanej agendy
* * vypracovanie štatistík a reportov
* * spolupráca pri tvorbe interných smerníc
* 2. Fakturácia
* * vystavovanie faktúr na jednotlivých odberateľov
* * kompletizácia vystavených faktúr a dodacích listov
* * refakturácie v rámci holdingu
* * fakturácia v rôznych režimoch DPH
* * fakturácia v rámci členských krajín EÚ a tretích krajín
* * spolupráca so senior účtovníkom
* * aktívna interná komunikácia s ostatnými kolegami ako aj komunikácia s odberateľmi

* * možnosť práce cez home office
* * príspevok na stravu nad rámec zákona
* * využívanie zverenej techniky aj na súkromné účely
* * možnosť vzdelávania sa internými aj externými školeniami
* * masáže, fitness vstupy
* * pravidelné firemné akcie (vianočný večierok, teambuidingové akcie, ...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* * ukončené vysokoškolské vzdelanie - ekonomické
* * min. 3-5 ročná prax a skúsenosti na pozícii mzdovej účtovníčky
* * Anglický jazyk na úrovni B1
* * znalosti na užívateľskej rovni – MS office, Excel, Word
* * znalosť účtovného programu POHODA - výhoda
* * znalosti a prehľad z oblasti mzdovej legislatívy, predpisoch a zákonoch
* * precízny prístup k práci
* * zodpovednosť a samostatnosť

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov