Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca pre športovú značku na Slovensku (na živnosť)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 160 EUR/mesiacod 1160 Eur brutto fixná mzda + bonusy (odvíjajú sa od šikovnosti a predajných úspechov kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- intenzívna starostlivosť o kľúčových partnerov a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s nimi
- znalosť zverených produktov a predovšetkým znalosť obchodných a marketingových stratégií jednotlivých značiek spoločnosti, cenovej politiky, kontrola MOC u zverenej obchodnej siete
- komunikácia so zverenou obchodnou sieťou, športovými klubmi
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- sledovanie nastavených predajných cieľov
- sledovanie konkurencie, konkurenčných produktov a cien
- pravidelný reporting, vyhodnocovanie predobjednávok a predajných dát
- sledovanie stavu skladových zásob
- informovanie zákazníkov o stave ich objednávok
- preškolovanie pracovníkov (v prípade potreby) na jednotlivý druh produktu

- automobil, mobil, PC
- mesačné odmeny (% z predaja značiek)
- iné pravidelné odmeny
- progresívna značka na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* Hľadáme kandidáta, ktorý
* - má obchodného ducha a má preukázateľné obchodné skúsenosti
* - je športový nadšenec a má za sebou športovú amatérsku/profesionálnu aktívnu činnosť
* - je ochotný cestovať (viacmenej západné Slovensko)
* - bude uveriteľný, so záujmom a dynamikou
* - bude chcieť pracovať na živnosť
* - má vodičský preukaz "B"

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov