Vedúci oddelenia účtovníctva a daní

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1400 €/brutto. Na základe skúseností viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komplexné vedenie podvojného účtovníctva a daní (SAS).
* Vypracovanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných závierok (SAS, IFRS).
* Spracovanie daňových priznaní.
* Zabezpečenie priebehu účtovného a daňového auditu.
* Odborné posúdenie účtovného a daňového dopadu.
* Komunikácia s finančnými inštitúciami.
* Koordinácia ostatných členov tímu.

* Koncoročné odmeny.
* Bohatý sociálny program.
* Kariérny rast.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

* Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru.
* Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii min. 5 rokov.
* Znalosť MS Excell na pokročilej úrovni.
* Silné analytické myslenie.
* Výborné prezentačné zručnosti.
* Spoľahlivosť, proaktívny prístup, dobrý time manažment.

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3900534  Dátum zverejnenia: 5.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.