Recruit yourself to become Talent Acquisition Specialist for Europe!

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
From 2500 € brutto / based on candidate's experience

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

You will be working in partnership with lovely Canadian boss and local HR on end to end hiring process within EU ( u should know what I mean if u´ve ever done this before :)
* You will be also responsible for an offer letter generation, offer negotiations and closing process /Background Checks/ refs if necessary
* As well as delivering the onboarding sessions for new hires ( EU - wide)
* And participating on local and global projects, means sometimes to be supporting HR in other activities as needed
* And the last but not least: responsible for reporting and analytics
* .. that´s why we are seeking for a "TIPTOP" recruiter, who is looking for a new challenge of international, fast-paced enviroment and has no fear to express him/herself.

* Multisport card
* Home Office
* Fully paid vouchers

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Our client is a global company that creates, designs and manufactures innovative products. Company employes over 2,000 people globally with offices in Canada, United States, Mexico, France, Italy, United Kingdom, Slovakia, China, Hong Kong, Australia and more.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* 3 years of experience with mix of agency and corporate recruiting
* Creative out of the box thinker
* Strong leadership skills
* A strong process orientation
* English level C1 is MUST HAVE!

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3874814  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.