Reagujte bez životopisu

Špecialista pre "exchange"

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice
2000 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hlavnou náplňou práce bude:
* - Implementácia a konfigurácia HW a SW
* - Poimplementačný support, L2 support, komunikácia s výrobcami pri riešení problémov
* - Monitoring, starostlivosť o zmluvných zákazníkov
* - Zhotovenie a udržiavanie dokumentácie
* - Certifikovanie na dohodnuté technológie

- Príspevok na stravovanie
- Zľavy na IT produkty
- Príspevky na DDS
- Firemné športové a spoločenské podujatia
- Firemná tarifa aj pre súkromný telefón
- 2 dni Vianočné firemné voľno
- Benefitný systém Multisport
- Benefitný systém CorpLife

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* Vhodný uchádzač by mal mať skúsenosti s:
* - Nasadenie, konfigurácia a správa MS Exchange
* - Nasadenie, konfigurácia a správa O365
* - Znalosť PKI
* - Windows Server - AD, GPO, sieťových služieb DHCP, DNS, správa aplikačných serverov IIS
* Veľkou výhodou je, ak uchádzač už má skúsenosti s:
* - Nasadenie, konfigurácia a správa MS SQL vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa zálohovania vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa virtuálnych serverov vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa diskových polí vítaná

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3870317  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.