Vodič VZV, doprava zdarma a plat až do 1.162€ po skušobnej dobe!

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Nitra
Fix od 858€ do 1.162€ v závislosti od kategórie VZV (C,D,W1,G)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nakládka a vykládka kamiónov
* Naskladnenie a vyskladnenie materiálu
* Vizuálna kontrola tovaru
* Práca s vysokozdvižným vozíkom
* Zásobovanie montážnej linky komponentmi

* Možnosť pracovať nadčasy – PREPLÁCANÉ NADČASY – 25% až 100% + príplatky za víkendy v prípade nadčasu cez víkend
* Stravné lístky v hodnote 3,83€ (3,61€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec)
* Pomôžeme Vám v predĺžení preukazu na VZV – v prípade, že ho nemáte platný
* DOPRAVA ZDARMA v rámci Nitry a zo smerov:
* * TRNAVA - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
* * PIEŠŤANY - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
* * PARTIZÁNSKE - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
* * HRONSKÝ BEŇADIK - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
* * LEVICE - Vráble - Golianovo - Nitra
* * HORNÉ SALIBY - Šaľa - Močenok - Nitra
* * NOVÉ ZÁMKY - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
* * NOVÉ ZÁMKY - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
* * GALANTA - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
* * SELICE - Mojmírovce - Svätoplukovo – Nitra
* * KOMÁRNO – Hurbanovo - Nitra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* Skúsenosti s prácou s VZV rôznych druhov
* Ochota pracovať nadčasy
* Samostatnosť, flexibilita

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3866158  Dátum zverejnenia: 8.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.