Chemický inžinier

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Spodná hranica začína na 1500€ v hrubom, vrchná hranica primerane podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spolupráca na projektoch z hľadiska technicej podpory, projekty zamerané na vývoj produktov(aj projekty na celoeurópskej úrovni)
* Podieľanie sa na riešení zákazníckych problémov, reklamácii aj priamo u zákazníka
* S tým je spojené aj cestovanie hlavne na území SVK/CZ/HU (občasné vycestovanie v rámci EU), cca 40-50% z celkového pracovného času,
* Vývoj/prispôsobenie/inovovanie produktov presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka"Product and customer solution development"
* Veľmi úzka spolupráca s obchodným tímom spoločnosti
* Miesto výkonu práce je celé SVK, Váš office = Vaše auto ktoré dostanete aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* Ukončené VŠ vzdelanie v odbore Chémia
* Min. 3roky pracovných skúseností na obdobnej pozícii
* Znalosť Maďarčiny výhodou
* Znalosť Anglického jazyka nutnosťou
* Dynamický človek, ochotný cestovať
* Orientovaný na zákazníka
* Pracovné nástroje: Automobil aj na súkromné účely, mobil, notebook

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756069  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spodná hranica začína na 1500€ v hrubom, vrchná hranica primerane podľa skúseností