Project Engineer Junior - Position requires traveling around EU region

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
The salary starts at 1100€gross, upper limit depends on skills of particular candidate, which will be precisely reassessed

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* The idea of this position is to find person, who is willing to learn new things
* We are searching for someone with technical background (Chemical/technical but the best is METALURGY background)
* Position suitable for fres graduates with drive
* This position will be about increasing the lifetime of refractories by better and more structured preventive maintenance
* Kilns- developing the design, making production more efficient, optimise production
* Increase the knowhow of our engineers and operators by good training programs in all Europe region
* Maybe You are asking, how is this position suitable for graduates when You will do such a specific work? The answer is Training, Company will bring You up.
* Traveling- most of the time
* Your Head office will be hotel/aircraft/car and of course production plant in particular EU region

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* English language - C1 MUST HAVE!
* Willingness to travel all around the EUROPE, approximately: 50-70% of working time
* Perfect interpersonal skills
* Be able to communicate with multidisciplinary team, coleagues lower or higher in hierarchy
* Ability to manage teams of 5-10 members
* "Winning mentality" - ability to influence people internaly and externaly
* Customer oriented- find the solutions to meet the need of customer
* Adaptability (Being agile and flexible in the midst of change)

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3744055  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: The salary starts at 1100€gross, upper limit depends on skills of particular candidate, which will be precisely reassessed