Junior Java Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Trnava
1500 €, možnosť a ochota navýšenia sumy v závislosti od skúsenosti konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vďaka svojej kreativite a dlhodobým skúsenostiam vyvinula unikátne technológie využiteľné v oblasti medicíny a výskumu. Spoločnosť vyvíja hlboko odbornú a špecifickú technológiu s kľúčovými vlastnosťami. Spoločnosť sídli v Trnave, kde zamestnáva približne 70 zamestnancov a zároveň je prepojená s vedecko- výskumným zázemím v Trnave a Bratislave. Spoločnosť chce rozšíriť svoj developerský tím o nadaného softvérového inžiniera – juniora, ktorého hlavné zodpovednosti sú nasledovné:
* Zabezpečovať udržateľné a škálovateľné riešenia softvéru pre desktop a cloudové aplikácie Zúčastňovať sa na všetkých fázach životného cyklu vývoja softvéru
* Vývoj softvéru
* Testovanie, dokumentácie a uvoľňovanie hotových výrobkov
* Poskytovať neustálu podporu existujúcich softvérových produktov
* Byť súčasťou agilného tímu

* Mladé, start up prostredie
* Práca na náročných projektoch v danej oblasti, silne zamerané na dáta

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

* Anglický jazyk na pokročilej úrovni
* Vysokoškolské vzdelanie
* Aktívny a zodpovedný prístup k práci
* Skúsenosť v jazyku C
* alebo Python je výhodou
* Skúsenosť vo vývoji Java s využitím zavedených architektonických konceptov a návrhových vzorov
* Odhodlanosť využiť svoje zručnosti, ktoré budú mať zásadný význam pre úspech spoločnosti

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3736911  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €, možnosť a ochota navýšenia sumy v závislosti od skúsenosti konkrétneho uchádzača