Chemical Technical Operator

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pre klienta, ktorý sa špecializuje na chemicko-technologické čistenie a povrchovú úpravu kovov hľadáme špecialistov v odbore
* - chemicko-technologické čistenie inštalácií a servis priamo u zákazníka, projekty v rámci a mimo krajín Benelux-u
* - odstraňovanie odpadového materiálu
* - demontáž čistiaceho zariadenia
* Senior
* - vedenie tímu operátorov počas realizácie projektu
* - tvorba cien
* - školenie a vzdelávanie nových pracovníkov
* - kontrola kvality
* - zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu projektov

* Finančné bonusy:
* Príplatky vo výške 27% za prvé dve hodiny nadčasov, 45% za nasledujúce hodiny + sobotu, 82% príplatok za nedeľu + štátne sviatky
* Ďalšie bonusy: rozvoj vzdelávania v chemicko-technologickom odbore, flexibilný pracovný čas, ročné odmeny
* Projekty v rámci Beneluxu 15,00 € netto príspevok na stravu
* Projekty mimo Benelux 17,50 € netto príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* stredoškolské vzdelanie technického smeru, skúsenosti v odbore
* flexibilita a ochota cestovať
* VÝHODOU:
* Certifikát SIR Chemical Technical Operator
* Certifikát SIR Ochrana dýchacích orgánov
* Certifikát VZV
* Základný certifikát bezpečnosti VCA
* BHV
* Certifikát prírubovej spojky
* Bezpečnosť práce s nebezpečnými látkami

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3689590  Dátum zverejnenia: 8.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000