Skvelá príležitosť stať sa Business Partnerom a možnosť sa realizovať / coachovať svoj tím smerom k úspechu!

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Viesť všetky finančné tréningy v obchode a pravidelné workshopy
* Zabezpečiť samostatnosť každého lídra predajne a lídra športu ohľadom hospodárskej výkonnosti predajne
* Organizácia pravidelných obchodných stretnutí s cieľom zdieľať na pravidelnej báze výsledky športov a predajne, ako aj upozornenia na nežiadúci výkon a straty
* Zabezpečiť samostatnosť každého lídra predajne a lídra športu pri predpovedaní a plánovaní svojich budúcich stratégií a záväzkov
* Zabezpečiť spoľahlivosť finančnej pilotáže na úrovni predajne a športu
* Monitorovať ekonomickú výkonnosť jednotlivých športov a podporovať každého lídra športu a lídra predajne k dosiahnutiu finančného plánu
* Rozvíjať a zlepšovať efektivitu a spoľahlivosť finančných procesov
* Uľahčiť zdieľanie osvedčených obchodných postupov medzi lídrami športu a lídrami predajní

* Bonusy až do výšky 20% z hrubého platu
* Stravné lístky v hodnote 3,60€
* Platená nemocenská
* 20% zľava na naše značky pre Teba a Tvoju rodinu
* Možnosť investovať do akcií spoločnosti
* Multisport karta
* Cestovné poistenie a životné poistenie (iba pre full-time)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Príjemné a pozitívne vystupovanie
* Finančné pozadie/štúdium/skúseností
* Športovo založený a vitálny
* Organizovaný a zodpovedný
* Komunikatívny
* Úroveň angličtiny na komunikatívnej úrovni

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642767  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 € brutto