Konštruktér s min. 2 ročnými skúsenosťami- výkon práce Michalovce alebo Košice (klikni pre viac info)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Michalovce
Mzdové podmienky (brutto)
950- vrchná hranica primerane podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Práca v programe Solidworks (návrh rôznych častí, zostáv, väčšine pre zahraničného zákazníka)
* Príprava potrebných výkresov výrobkov, následné schválenie dokumentácie so zákazníkmi a dodávateľmi
* Spolupráca s projektovým tímom v rámci vývoja produktov
* Navrhovanie vzoriek, tvorba cien, rozpočtu
* Prezentácia výsledkov zákazníkom
* Vývoj existujúcich koncepčných modelov podľa potrieb existujúcich výrobných zariadení
* Vykonávanie rôznych testov týkajúcich sa vývoja nových výrobkov alebo zmeny existujúcich inžinierskych produktov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Skúsenosti s navrhovaním minimálne 2 roky (v oblasti výroby, strojárstva, automobilového priemyslu)
* Znalosť projektovej dokumentácie
* Nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (pravidelná komunikácia so zahraničným zákazníkom)

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642766  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950- vrchná hranica primerane podľa skúseností