Manažér kvality (Ref. č.: PR/021148)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Lakšárska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3500 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nepremeškajte príležitosť uchádzať sa o pozíciu v renomovanej spoločnosti. Vašou úlohou bude:
* - Plánovanie, kontrola a dohľad nad zabezpečením kvality vo výrobnom závode
* - Riadenie projektov
* - Riadenie oddelenia kvality /20 - 30 ľudí/
* - Plánovanie procesov a metód podľa noriem a špecifikácií zákazníka
* - Neustále zlepšovanie procesov a metód na zabezpečenie kvality
* - Minimalizácia nákladov na kvalitu
* - Vykonávanie interných školení zameraných na kvalitu
* - Hodnotenie a schválenie dodávateľov
* - Vykonávanie interných a externých auditov
* - Zabezpečenie dodržiavania procesov v súlade s ISO/TS 16919 a ISO 14001
* - Implementácia nástrojov riadenia kvality a riadenia rizík

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Vynikajúca možnosť odborného a kariérneho rastu
- Ďalšie benefity v súlade s internou politikou spoločnosti

* Ak Vás uvedená pozícia zaujala, zašlite prosím Svoj živitopis v NEMECKOM A ANGLICKOM jazyku na uvedené kontakty. Priložte prosím aj motivačný list v slovenskom alebo anglickom jazyku. Radi sa s Vami o pozícií porozprávame detailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, renomovanú zahraničnú spoločnosť - TIER 2 dodávateľa pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technická smer, manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na manažérstvo kvality
- Prax v oblasti kvality minimálne 8 rokov, z toho aspoň 3 roky v manažérskej pozícií
- Prax v automobilovom priemysle
- Anglický A nemecký jazyk na úrovni B2/C1 - oba jazyky sú podmienkou
- Výborná znalosť nástrojov manažérstva kvality
- Schopnosť viesť, riadiť a motivovať väčší tím
- Silná osobnosť
- Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
- Rázny, ale nekonfliktný typ

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jilemnického 3
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mariana Bednáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3601731   Dátum zverejnenia: 16.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3500 EUR brutto