Senior shipping coordinator

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Čachtice
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 Eur Fix ( v závislosti od skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* ·Zabezpečiť prepravu materiálov a finálnych produktov od dodávateľov
* ·Denná komunikácia v slovenskom i v anglickom jazyku s niekoľkými odosielateľmi
* ·Zabezpečiť optimálne riešenie pre spoločnosť z pohľadu ceny a času
* ·Vašou zodpovednosťou bude zladiť požiadavku zákazníka s výrobu
* ·Rezervovať zásielky pre zákazníkov a interné zásielky v rámci našej spoločnosti
* ·Zaznamenávať informácie o zásielkach pre neskorší prístup a sledovanie
* ·Spolupracovať s našou materskou spoločnosťou pri vypracovávaní štatistík týkajúcich sa zásielok
* ·Sledovanie faktúr pripojených k zásielkam
* ·Koordinovať s oddelením plánovania, výrobou a zákazníckym servisom

* ·Práca v medzinárodnom dynamickom prostredí
* ·Perspektíva dlhodobej zmluvy
* ·Flexibilný pracovný čas
* ·Jazykové lekcie v rámci spoločnosti
* ·Kompenzácia nákladov na dopravu
* ·Ostatné príspevky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

* ·Vzdelanie s logistickým zameraním výhodou
* ·Minimálne 4 roky pracovných skúseností v oblasti logistiky vo výrobnej spoločnosti
* ·Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom i písmom je podmienkou
* ·Pro zákaznícky prístup k riešeniu vecí
* ·Dynamická, zodpovedná a samostatná osoba
* ·Pokročilá úroveň ovládania MS Office
* ·Vodičský preukaz sk. B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3581987  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 Eur Fix ( v závislosti od skúseností )