Máte záujem o prácu ako Stavbyvedúci / Construction Manager?

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
od 1800 € Výsledná mzda je posúdením skúseností, zručností kandidáta a možností nášho klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Koordinácia, realizácia a technické zabezpečenie stavby
* Riadenie a spolupráca pri príprave stavby
* Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
* Riadenie a vedenie realizačného tímu
* Organizovanie a riadenie stavbných prác na stavenisku a na stavbe,
* Podrobné vedenie stavebného denníka podľa zákona
* Realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
* Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu
* Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
* Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov

* Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
* Služobný automobil, notebook, mobil
* Motivujúce finančné ohodnotenie
* Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

* Skúsenosť s pozemnými stavbami a skeletmi
* Prax na podobnej pozicii 3 roky
* Osvedčenie stavbyvedúceho - výhodou
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
* Skúsenosti s prípravou harmonogramov a ich dodržiavaním
* Prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít
* Prax s jednaním s dodávateľmi, vyjednávanie cien a podmienok
* Riadiace a organizačné schopnosti
* Samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, flexibilita

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3547288  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800 € Výsledná mzda je posúdením skúseností, zručností kandidáta a možností nášho klienta