BI špecialista oddelenia kontrolingu

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1800 EUR/btto/mesiac plus variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna účasť na projekte implementácie BI riešenia pre celý holding z pohľadu finančného oddelenia
- Spolupráca s IT oddelením na projekte implementácie BI riešenia
- Tvorba a rozvoj užívateľského prostredia v BI
- Biznis podpora užívateľom BI z oblasti logistiky, obchodu, výroby aj manažmentu
- Správa a údržba BI softvéru
- Príprava pravidelných aj ad hoc reportov
- Analýza a zber požiadaviek
- Vyhľadávanie možností automatizácie a optimalizácie práce s dátami
- Plnenie iných operatívnych úloh zadaných priamym, resp. vyšším priamym nadriadeným

* * stravné vo výške 3,60 (zamestnanec platí 0,47 €)
* * príspevok na DDS zo strany zamestnávateľa vo výške 3% z hrubej mzdy, max 30 €
* * zľava v podnikovej predajni
* * zľava na čerp.stanici
* * príspevok na dochádzanie raz ročne
* * príspevok pri narodení dieťaťa + pri pracovnom výročí
* * pitný režim
* * mobil + notebook
* * 13.plat, ktorý ale nie je garantovaný

Informácie o výberovom konaní

* Výberový proces v troch krokoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

* Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- Dva roky relevantnej praxe
- Business intelligence softvér – pokročilý (výhodou)
- analytické, systematické myslenie
- precíznosť a zmysel pre detail
- vysoký stupeň zodpovednosti, samostatnosti a kreativity
- schopnosť ponúknuť relevantné riešenie aj v prípade problémov, ktoré nie sú jasne vymedzené
- skúsenosti s prácou s BI softvérom – výhoda
- skúsenosti s reportingom a spracovaním dát - podmienka
- skúsenosti s MS Excel – podmienka

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3464819  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 EUR/btto/mesiac plus variabilná zložka