Procesný inžinier - Severné Slovensko

Lugera & Maklér spol.s r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Daný kandidát bude riadiť implementáciu určených projektov v rámci investícií
* Definovanie výroby , plánovanie a koordinácia nasadenia novej výroby
* Plánovanie a optimalizácia layoutu pracovísk na báze CAD
* Znázorňovanie a zlepšovanie potenciálnych úspor pri procesoch- KAIZENy, 5s
* Podpora konštrukcie výrobných pomocných prostriedkov a zariadení
* Zabezpečiť odovzdanie zariadení do štandardnej prevádzky
* Plánovanie a realizácia potrebnej infraštruktúry pre výrobný proces so zameraním na montáž strojov (IMM)

* 20% vario zložka
* školenia (jazykové odborné)
* 13.ty plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

* VŠ vzdelanie technické, strojárske
* Dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
* Predošlé skúsenosti na obdobnej pozícií - min. 2 roky
* Znalosť v tvorbe Lay Outov nových pracovísk, v súlade s LEAN, BOZP a enviromentu
* Proaktívny prístup, organizačné a prezentačné schopnosti

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3367300  Dátum zverejnenia: 19.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1400 EUR/mesiac