Bezpečnostný architekt (Ref. č.: PR/019335)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za bezpečnostnú architektúru vrámci prideleného tímu
* Podpora pri tvorbe globálnej bezpečnostnej stratégie vrámci štandardov zamestnávateľa
* Riadiť bezpečnostné požiadavky a ich zavádzanie na medzinárodných projektoch
* Navrhovať vrámci projektov bezpečnostnú časť architektúry
* Konzultovať a kontrolovať bezpečnostné a konfiguračné štandardy
* Podporovať tvorbu a zlepšovanie bezpečnostných procesov
* Podporovať vytváranie bezpečných ITIL procesov
* Dodávať vstupy pre predpredajné aktivity u zákazníka
* Získavať prehľad o bežných bezpečnostných záležitosíi u kolegov
* Zastupovať spoločnosť pri auditoch a certifikovaní
* Spracovať výsledky a zistenia z auditov a penetračných testov

* Príležitosť profesne rásť a byť pri zrode novej pobočky s novými projektami
* Príspevok na MHD v sume 200 EUR po šiestich mesiacov
* Stravné lístky v sume 4,50 EUR
* On call duty (prac. pohotovosť) – 0,9958 EUR/mesiac
* Príspevok na 3. pilier dôchodkového poistenia
* 25 dní dovolenky
* On call duty (inactive part) – 0,9958 EUR/ mesiac
* Príplatok 50% za prácu cez víkend a štátne sviatky
* Mobilný telefón aj na súkromné účely
* Možnosť domáckej práce bez obmedzení (po dohode v nadriadeným)
* Interná Akademy pre nových zamestnancov bez predošlej prac. skúsenosti
* Iná ponuka odborného a jazykového vzdelávania a tréningov (lITIL, process training, project training, technology certificates), etc.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Global Delivery Center in KE - centralization of all system delivery locations in EU to KE. They provide solutions that help customer to have an autonomously managed its IT systems. Delivering innovative solutions to banks and retailers.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT related

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
* Niekoľkoročná skúsenosť v IT bezpečnosti ako inzinier, konzultant alebo architekt
* Skúsenosť s ITSCM sa považuje za výhodu
* Znalosť ITIL
* Skúsenosť s projektovým riadením
* Plynulá znalosť Business angličtiny
* Efektívny prístup k práci

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 27
040 01 Košice
ID: 3359151   Dátum zverejnenia: 11.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.