Reprezentant klinických štúdií

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie spoločnosti pred klientami v košickom alebo bratislavskom regióne
- Vyhľadávanie možností realizácie klinických štúdií v pridelenej terapeutickej oblasti
- Systematická spolupráca s príslušnými internými stranami, lekármi a nemocnicami
- Návštevy v teréne a počiatočné hodnotenia identifikovaných potenciálnych zákazníkov
- Zabezpečenie vstupu do lokálnej klinickej stratégie a zabezpečuje úplné zosúladenie s globálnou klinickou stratégiou
- Identifikácia potenciálnych klinických štúdií v súlade s miestnou stratégiou
- Je kontaktnou osobou pre všetky zainteresované strany a partnerov (klinické BU, oddelenia MDT, ktoré potrebujú prístup k miestnej klinickej oblasti, iné klinické exekutívne skupiny
- Zabezpečuje informovanosť o lokálnej klinickej aktivite a nových klinických dôkazoch
- Home office

- home office
- zaujímavý vzdelávacií program

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie /magisterské alebo bakalárske/ vo farmaceutickej, lekárskej, prírodoveckej, prípadne biochemickej oblasti
- Znalosti miestnych zákonov a nariadení v oblasti zdravotníctva
- Skúsenosti s vedením klinických štúdií, prípadne monitoringom a znalosť príslušných predpisoch
- Bydlisko v bratislavskom alebo košickom kraji
- Riešenie problémov
- Komuniktívnosť
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Obchodnícke schopnosti
- Zameranie sa na zákazníka
- Vodičský preukaz
- Ochota cestovať

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3350836  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou