SQL programátor pre výrobné prostredie (Ref. č.: PR/019887)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vývoj interného informačného softwaru vo výrobnej spoločnosti
* programovanie evidenčnéj funkcionality (zápisy rôznych typov textových, numerických hodnôt ale aj výkresovej dokumentácie)
* ladenie existujúceho výrobného procesu z IT pohľadu cez návrh SW, reálny vývoj a implementáciu
* prepojenie celého IS na ERP QAD prostredníctvom SQL
* tvorba prehľadových funkcií, grafov, formulárov v html výstupe, pdf, tlačových zostáv, výstupov do MS Excelu
* zabezpečenie komunikácie systému s meracími zariadeniami , napr. Zeiss (meradlá vo výrobe vytvárajú buď txt, pdf výstupy, prípadne komunikujú cez sériový port)
* spracovanie týchto výstupov a vkladanie extrahovaných dát do informačného systému cez desktop klientov písaných v Jave na Windows
* android a webservisy
* zapracovanie výstupov z Android terminálov do Oracle databázy (skenery 2D kódov s Androidom); architektúra Android klientov vs. aplikačný server Tomcat s webservisom)
* práca s Oracle SQL a inými databázovými systémami vrámci interného ERP QAD (MS SQL server, MS SQL databaza, MS Dynamic CRM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

* Slovenský zamestnávateľ. Výrobná spoločnosť v oblasti strojárenskej výroby ktorej záleží na inovatívnych technologických procesoch. Menšie IT oddelenie má 5 členov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Oracle Database - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Java - pokročilý

* VŠ vzdelanie
* pracovná prax s vývojom softwaru ideálne z projektov pre výrobné spoločnosti
* IT zručnosti v oblasti Java programovania, SQL databáz
* záujem o prácu v ERP QAD

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 27
040 01 Košice
ID: 3305867   Dátum zverejnenia: 8.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.