Výrobný riaditeľ

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinuje s obchodným oddelením spoločnosti výrobný plán, s cieľom splniť dohodnuté záväzky a priority.
- Sleduje a analyzuje výrobné náklady a prijíma opatrenia na udržanie čo najnižších nákladov v rámci stanovených výrobných cieľov.
- Dohliada na profesionálne personálne obsadenie výroby - nábor, odborný výcvik a rozvoj s cieľom maximalizácie efektívnosti výrobnej štruktúry.
- Plánuje a riadi výrobu so zameraním na sledovanie potrieb (objednávok) klientov spoločnosti,
- Optimalizuje výrobné procesy a postupy s cieľom zvyšovať efektivitu a kvalitu
- Vedie technické oddelenia
- Riadi a motivuje výrobný team
- Spoluzodpovedá za kvalitu a kontakt so zákazníkmi
- Spoluprácuje so CEO a CFO na tvorbe investičného plánu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Naším klientom je významná výrobná spoločnosť, ktorej sortiment zahrňuje viac ako 100 druhov výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Dlhodobá skúsenosť (aspoň 5 rokov) na vedúcej pozícii vo výrobnom závode
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Komplexná praktická a teoretická znalosť vo výrobe so zameraním na spracovanie plastov
- Uživateľská znalosť MS Office
- Výborné riadiace schopnosti, samostatnosť a flexibilita
- Skvelý timemanagement, schopnosť pracovať pod tlakom

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3267760  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.