Predajca - katalogový segment

Lugera & Maklér spol.s r.o.

okres Bytča, okres Čadca, okres Žilina, okres Ilava, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečuje kontakt so zákazníkmi v pridelenom teritóriu sveta
* Tvorí a sumarizuje podklady ku krátkodobým a dlhodobým plánom predaja za zverených zákazníkov
* Spolupracuje pri príprave návrhov kúpno-predajných zmlúv
* Pripravuje podklady pre vybavovanie príslušných dopytov a ponúk
* Zúčastňuje sa obchodných rokovaní v súlade s dohodnutou obchodnou stratégiou
* Zodpovedá za včasné inkaso pohľadávok od pridelených zákazníkov
* Zabezpečuje prípravu podkladov a rozborov ohľadne zverených zákazníkoch
* Zodpovedá za správnosť a úplnosť informácií o zákazníkoch v podnikovom informačnom systéme
* Rieši reklamácie
* Kontroluje a zodpovedá za dodržanie stanoveného objemu zásob hotových výrobkov
* Zodpovedá za dosiahnutie plánovaných tržieb a marže

* Mobilný telefón, notebook, firemné auto na služobné účely
* Bohatý sociálny program firmy

Informácie o výberovom konaní

* Motivačné odmeňovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

* Úspešná spoločnosť v okrese Bytča, pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* SŠ resp. VŠ vzdelanie - zameranie: technika, ekonomika, marketing a predaj, príp. jazyky
* Prax v oblasti marketingu a predaja (najmä v strojárskej oblasti), skúsenosť s komoditným alebo distribučným predajom
* Anglický jazyk alebo nemecký jazyk – aktívne, slovom aj písmom
* MS Office, Outlook
* Výborné sociálne, komunikačné a prezentačné zručnosti, asertivita
* Logické, technické, analytické aj syntetické myslenie, orientácia na klienta
* Rozhodnosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
* Pohotovosť, diplomacia, odolnosť voči stresu, emocionálna stabilita
* Ochota cestovať mimo SR
* Vodičský preukaz sk. B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3252389  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou